Diamond`s Roastery 🇸🇰

Pražírna Diamond's Roastery je jednou z předních slovenských pražíren kávy. Její cesta začala v roce 2014 testováním pražení zelené kávy z Keni v malémdomácím popcornovači. Brzy se z toho stala vášeň, studium pražení kávy a poznávání chutí a vůní, a proto si v roce 2015 pořídili první skutečnou pražírnu.

Tomáš a Dáša, kteří stojí za Diamond's Roastery, pak absolvovali kurz pražení kávy v Kyjevě pod vedením Paula Songera - porotce soutěže Cup of Excellence s dvacetiletou praxí ve výběrové kávě, investovali do plynové pražičky a v roce 2016 oficiálně zahájili svou činnost jako pražírna kávy.

Nám osobně se na Diamonds Roastery kromě kvalitní kávy líbí jejich kreativní balení, které je rozhodně dokáže odlišit od ostatních. Kromě toho mají také vlastní blog, kde se dozvíte informace o zpracování kávy, její přípravě a dalších tématech https://diroastery.sk/blog-diamonds-roastery.

Přestože tato pražírna nemá vlastní kavárnu, jejich kávu si můžete vychutnat i zde: https://diroastery.sk/kde-nas-ochutnate-praziaren-kavy/