Proč CoffeeTrip.cz ⁉️

Vítej, na CoffeeTrip.cz!

Proč jsme se rozhodli založit CoffeeTrip.cz? Protože věříme, že káva není jen nápoj – je to dobrodružství. Každý šálek kávy může být jedinečným zážitkem, a my chceme pomoci objevit tu nejlepší výběrovou kávu, která ti rozjasní den. Jsme vášniví kávoví dobrodruzi a jsme zde proto, abychom tě provedli neuvěřitelným světem kávy.

Na našem e-shopu nalezneš výběrové kafe z více pražíren na jednom místě, které jsme pečlivě vybírali na našich cestách po světě. Každou kávu ochutnáváme a testujeme, abychom ti mohli nabídnout jen to nejlepší. Ale CoffeeTrip.cz není jen o kávě.
Chceme nejen nabízet výběrovou kávu, ale také zprostředkovat příběhy farmářů, pražíren a pražiču výběrové kávy pro Kávopiče jako jsi ty. Každý šálek je výsledkem těchto příběhů, které jej dělají chutným, ale také plným dobrodružství.

Pro cestovatele máme také širokou škálu kávového příslušenství, které ti umožní si užít kvalitní kávu i na cestách. Ať už jsi doma nebo daleko od domova, chceme, abys si mohl dopřát ten správný šálek kávy.

Takže pokud jsi také vášnivým Kávopičem výběrové kávy a dobrodružství, připoj se k Kávopičům na CoffeeTrip.cz